Naturalne kosmetyki do włosów – skuteczne produkty przyjazne dla środowiska

Naturalne kosmetyki do włosów – skuteczne produkty przyjazne dla środowiska

Pielęgnacja skóry głowy i niesfornych kosmyków potrafi przysporzyć niejednej z nas wielu problemów. Suche puszące się końce, przetłuszczająca się skóra głowy, łupież – to tylko kilka przykładów problematycznych czynników, z którymi musimy sobie radzić. Dostępne na rynku szampony i odżywki mimo skutecznej reklamie nie zawsze okazują się skuteczne w działaniu, a po zapoznaniu się z ich składem okazuje się, że większość z nich na dłużą metę może być szkodliwa dla naszej skóry, jak i środowiska naturalnego.

Australijska marka Haijamm wyszła naprzeciw oczekiwaniom użytkowniczek oraz fryzjerów i stworzyła linię kosmetyków Puure i Juuce służących do skutecznej, a przede wszystkim również naturalnej pielęgnacji włosów. Kosmetyki naturalne to ratunek dla Ciebie i dla planety.

Troska o środowisko i zdrową skórę głowy – naturalne kosmetyki do włosów

Drogeryjne szampony i ich składy często pozostawiają wiele do życzenia, chociaż to właśnie po nie najczęściej sięgamy. Dłuższe stosowanie produktów, których skład wypełniony jest chemicznymi substancjami niszczy naszą skórę i naraża ją na szereg problemów, których ciężko się pozbyć.

Naturalne kosmetyki do włosów od marki Pure zapewniają nie tylko zdrowy wygląd kosmyków, ale odżywienie skóry głowy, a dodatkowo, nie są szkodliwe dla środowiska naturalnego, o co w obecnych czasach szczególnie mocno musimy się zatroszczyć. W skład szamponów z serii pielęgnacyjnej wchodzą takie surowce, jak masło Shea, olej arganowy, olej z maruli, czy ekstrakt z owsa mlecznego. To składniki, które świetnie nawilżają, odżywiają i zapewniają ochronę przed działaniem szkodliwych czynników. Te szampony do włosów sprawiają, że są one wygładzone, miękkie, a skóra głowy delikatnie odświeżona. 

Przez profesjonalistów i dla profesjonalistów – pielęgnacja na najwyższym poziomie.

Marka oraz jej produkty zostały stworzone z myślą o profesjonalnych zakładach fryzjerskich i tych, którzy zawodowo zajmują się pielęgnacją skóry głowy i niesfornych kosmyków. Oferta sklepu jest mocno przemyślana, ponieważ kolekcje kosmetyków powstają we współpracy z profesjonalistami – fryzjerami, którzy najlepiej znają się na potrzebach różnych użytkowniczek kosmetyków.

Starannie przemyślane składy szamponów oraz odżywek, produkty pochodzenia naturalnego, bez silikonów, organiczne kosmetyki, których celem jest nie tylko dbanie o zdrową kondycję skóry głowy, ale również o  neutralny wpływ wykorzystywanych produktów na planetę. To wypracowane skrupulatnie technologie, o które zatroszczyli się najlepsi specjaliści.

Idea marki i konsekwencja w działaniu i dążeniu do tworzenia lepszych gatunkowo kosmetyków widoczna jest w każdej aktywności. Przedstawiciele nie poprzestają na stworzonych kosmetykach i dążą do  równowagi środowiskowej, którą wszyscy zaniedbaliśmy. Jeśli poszukujesz sprawdzonych i naturalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów skorzystaj z oferty marki Pure i wypróbuj produkty do pielęgnacji przywracające równowagę Twojej skórze i niesfornym kosmykom.