Jak nosić białe botki – 4 proste zasady

Jak nosić białe botki – 4 proste zasady

Białe buty nie wydają się już tak odważne jak kiedyś, ale nadal wiele z nas ma wątpliwości jak nosić takie buty?

Jest kilka prostych zasad, o których należy pamiętać:

4 proste zasady noszenia białych botków

1. Postaw na płaską podeszwę

Wybierając białe botki lub kozaki, jedna zasada jest prawdziwa: NIE NOŚ PLATFORMY. Platforma sprawia, że wyglądają one jak kostium z klubu go-go, a nie jak szykowne białe botki, którymi są. Obcasy są w porządku, ale pole palców powinno pozostać płaskie.

2. Połącz je z jaśniejszym dżinsem lub dżinsem z białym odcieniem.

Cieplejsza pogoda oznacza jaśniejsze i bardziej jaskrawe kolory i tkaniny. Przejście od jasnego jeansu do ciemnego buta jest trudne. Białe buty utrzymują wiosenno-letni klimat i sprawiają, że czujesz się jak w domu. Ciemny denim z białym podtekstem lub postrzępionym obszyciem również dobrze się sprawdza, ponieważ łączy ciemne i jasne kolory.

3. Spraw, aby wyglądało to celowo – Utnij lub podwiń jeansy, aby wyeksponować swoje buty.

To jest ruch typu „go big or go home”. Jeśli zamierzasz być odważna i nosić białe buty, NIE ukrywaj ich pod jeansami typu bootcut i po prostu pozwól stopom wystawać na zewnątrz. Te maleństwa są bohaterem tego stroju, pokaż je! Upewnij się, że Twoje spodnie lub jeansy sięgają przed kostkę, aby Twoje białe buciki mogły błyszczeć w całej swojej okazałości.

4. Zwróć uwagę na czubek buta i miejsce, w którym się on znajduje na nodze.

Celem jest wizualne wysmuklenie Twoich kostek. Nie chcemy przecież, aby wyglądało, że masz grube kostki, jeśli tak nie jest. A jeśli je masz, można je ukryć dzięki strategicznemu rozmieszczeniu butów. Upewnij się, że jeśli buty sięgają powyżej kostki, są ciasne w dolnej części, dzięki czemu wyszczuplają kostki. Upewnij się również, że czubek buta podkreśla palce i kostki.