Kryolan – marka profesjonalistów w twoim domu

Kryolan – marka profesjonalistów w twoim domu

Kryolan gwarantuje wysoką jakość swoich produktów, sprawdzonych w wyjątkowo trudnych warunkach, na wymagających sesjach zdjęciowych. W asortymencie marki, która teraz dostępna jest także w powszechnym zakupie, znajdziesz profesjonalne kosmetyki do makijażu, produktu do utrwalania make-upu, akcesoria kosmetyczne.

Kryolan — marka ze świata profesjonalnego wizażu i charakteryzacji 

Marka Kryolan to producent kosmetyków do makijażu i charakteryzacji z najwyższej półki. Produkty tej marki wykorzystywane są w pracy wizażystów, charakteryzatorów na całym świecie. Z ich pomocą możesz stworzyć wyjątkowo trwały, niepowtarzalny makijaż bez efektu maski. Podkłady, cienie odporne na wodę i ścieranie, pokrywające niedoskonałości skóry, do tego szereg kosmetyków utrwalających makijaż, a także akcesoriów pozwalających na jego profesjonalne nakładanie. Produkty bez problemu możesz dopasować pod typ skóry, a z pomocą kolorowych kosmetyków stworzyć wyjątkowy makijaż lub niebanalną charakteryzację na imprezę, kinderbal oraz wiele innych okazji. 

Produkty marki wykorzystywane przez uznanych wizażystów na świecie

Marka Kryolan zasłużyła bez wątpienia na miano jednego z liderów rynku. Firma zatrudnia ogromną grupę najbardziej wykwalifikowanych chemików i dermatologów na świecie. Z ich pomocą tworzy nie tylko nowe produkty, lecz także wprowadza innowacje do już istniejących formuł. Wszystko po to, aby połączyć bezpieczeństwo twojej skóry i spektakularny efekt, jaki można osiągnąć, wykorzystując te produkty. Make-up, charakteryzacja, kamuflaże — to wszystko możesz osiągnąć, sięgają po pudry, pokłady, cienie, konturówki, szminki, korektory, woski, mleczka do zadań specjalnych oraz szereg innych produktów. To rozwiązanie dla   wizażystów, makeupistów, charakteryzatorów, artystów, a także wszystkich, którzy po prostu lubią bawić się tym, co można zrobić z wizerunkiem z wykorzystaniem kosmetyków. Marka Kryolan doskonale rozumie te potrzeby i oczekiwania. Cały czas stara się im jeszcze lepiej sprostać. W efekcie w swojej ofercie posiada już 16 tys. kosmetyków w ponad 750 odcieniach. 

Marka Kryolan powstała w roku 1945 w Berlinie. Pojawiła się już po zakończeniu drugiej wojny światowej. Pierwsze produkty firmy to kosmetyki do profesjonalnego makijażu teatralnego. Chodziło o produkty zapewniające trwałość i wyrazistość, sprawdzające się w trudnych warunkach. Marka szybko zaczęła się rozrastać, a jej produktami coraz częściej interesowali się ludzie świata teatru, filmu, fotografii. Marka w latach 60. XX wieku przejęła firmę Brandel GmbH, co jeszcze wzmocniło jej pozycję w branży. Stopniowo stawała się coraz lepiej rozpoznawalna. Dzisiaj produkuje kosmetyki i eksportuje do 80 krajów świata. Często funkcjonuje jako partner wydarzeń nie tylko rodowych, ale i modowych. 

Odpowiedzialny makijaż

Produkty do profesjonalnego makijażu bardzo wielu osobom kojarzą się z mocno obciążającymi skórę kosmetykami, które przyczyniają się do jej wysuszenia, sprzyjają pojawianiu się nowych niedoskonałości, są ciężkie, dają wrażenie sztucznej maski na twarzy. Marka Kryolan bardzo dużą wagę przykłada do tego, by jej kosmetyki były dopasowane do potrzeb skór o odmiennych cechach, nie podrażniały skóry, nie wchodziły w negatywne interakcje, a przede wszystkim nie przyczyniały się do uszkodzenia naskórka. To bardzo cenne nastawienie i sposób myślenia o kosmetykach do charakteryzacji, które z założenia właściwie są silniej działającymi produktami, które mają się utrzymać na skórze przez dłuższy czas. 

Oczywiście trudno udawać, że kosmetyki, które mają się cechować ponadstandardową trwałością, w ogóle dla skóry nie są obciążające. Każdy makijaż do pewnego stopnia wpływa na skórę. Dlatego też tak ważna jest pielęgnacja po jej oczyszczeniu, do czego marka Kryolan zachęca, proponując również kosmetyki pielęgnacyjne — Private Care Cosmetic to linia, w której znajdziesz toniki, kremy, balsamy pielęgnacyjne. Dla nieprofesjonalistów, a także osób, którym zależy po prostu na codziennym makijażu dobrej jakości Kolan stworzył linię Beauty. Kosmetyki te nadal są doskonałej jakości, natomiast ich trwałość jest nieco mniejsza, a przez to mniej obciążają one skórę i świetnie sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. 

Marka, która zapewnia trwałość swoich produktów 

Kryolan oferuje produkty bardzo zróżnicowane, o odmiennej charakterystyce i przeznaczeniu. Znajdziesz w ich portfolio produkty, które najczęściej wykorzystuje się do charakteryzacji czy wymagającego makijażu na sesji zdjęciowej. Nie brakuje tutaj jednak także kosmetyków, których z powodzeniem możesz używać na co dzień, ciesząc się ich odpowiednią trwałością i korzystając z niepowtarzalnej jakości tego typu kosmetyków. W końcu bardzo wiele klientek ceni sobie produkty z linii pielęgnacyjnej, które zapewniają optymalny poziom nawilżenia i odżywienia skóry. Pomagają ją efektywnie zregenerować już po zdjęciu makijażu z twarzy. Ich ogromnym atutem jest to, że projektowane i opracowywane są przez osoby, które o wpływie codziennego makijażu na skórę wiedzą właściwie wszystko.

Materiał partnera