Jak wygląda zabieg powiększania ust?

Jak wygląda zabieg powiększania ust?

Marzenie o pełnych i kształtnych ustach można obecnie zrealizować poprzez skorzystanie z zabiegów medycyny estetycznej. Dobrze wybrane pozwalają poprawić ogólną prezencję. Dzięki zdecydowaniu się na zabieg Lip Flip można zyskać pewność siebie i poczuć się bardziej kobieco. Wykorzystując nowoczesne technologie, łatwo kontrolować efekt końcowy i w efekcie cieszyć się doskonałymi rezultatami. Przedstawiamy, jak wygląda sam zabieg i kiedy warto na takowy postawić.

Jak przebiega zabieg Lip Flip?

W przypadku zabiegu Lip Flip sama procedura nie należy do skomplikowanych i cały proces przebiega bardzo szybko. Kompleksowy zabieg realizowany jest już podczas jednej wizyty i nie jest związany z ryzykiem skutków ubocznych. Dzięki temu polecany jest dla wszystkich kobiet, którym zależy na pełnych i świetnie wyglądających ustach, które będą przyciągały uwagę innych osób. Poszczególne etapy zabiegu Lip Flip botox pozwalającego na powiększanie ust, to:

  • oczyszczenie i zdezynfekowanie ust,
  • wstrzyknięcie kwasu w okolice górnego mięśnia okrężnego ust,
  • zdezynfekowanie miejsca wkłucia.

Tego rodzaju powiększanie ust kwasem hialuronowym oferowane w klinice: https://bclinique.pl/ dzięki swojej prostocie cieszy się coraz większą popularnością i uznaniem na rynku. Jest chętnie wybierane przez kobiety, którym zależy na szybkiej poprawie prezencji, a przy tym nie chcą decydować się na bardziej inwazyjne metody wpływania na wygląd.

Efekty zabiegu Lip Flip

Wstrzyknięcie kwasu jedynie w okolice górnej wargi prowadzi do wielu korzyści. Przede wszystkim pomaga w zwiększeniu objętości ust. Poprawia również kontur warg i pozwala cieszyć się pełniejszymi ustami, które jednocześnie zachowują swoją naturalną prezencję. Świetnie wyglądają i pozwalają czuć się kobieco. Naturalny efekt French Lip Flip to jeden z najważniejszych plusów postawienia na zabieg.

Zabieg French Lip Flip nie prowadzi również do pojawiania się opuchlizny i zaczerwienienia. Nie jest potrzebny okres rekonwalescencji, aby po Lip Flip usta ponownie pełniły swoją funkcję. Niskie ryzyko zdecydowania się na zabieg Lip Flip powoduje, że jest to niezwykle interesująca propozycja i sposób na to, aby łatwo i szybko poprawić wygląd.

Eksperci specjalizujący się w naturalnym powiększaniu ust są w stanie prawidłowo wykonać Lip Flip z dbałością o szczegóły. Korzystając z lekarza medycyny estetycznej, można sprawić, że efekt Lip Flip będzie naprawdę dobry. Odpowiednio wprowadzając toksynę botulinową za pomocą cienkich igieł pozwala uzyskać pożądany wygląd warg, który utrzyma się przez odpowiednio długi czas.

Materiał zewnętrzny