Letnie edycje perfum

Na urlopie nie chcemy rezygnować z ulubionych perfum, choć jednocześnie marzy nam się ich lżejsza, bardziej wakacyjna wersja. Tym oczekiwaniom wychodzą na przeciw producenci, przygotowując letnie edycje swoich zapachów.

Wonie tropikalnych owoców i kwiatów w biurze czy podczas codziennych obowiązków. mogłyby drażnić. Co innego latem – idealnie sprawdzą się na nadmorskich deptakach i w upalne noce spędzone w klubie. Wiedzą o tym twórcy perfum, którzy w tym roku przygotowali kilka egzotycznych wariantów swoich klasycznych zapachów.

Żar tropików

Escada Tai Sunset pachnie słodkim i soczystym mango, nektarynką, czerwoną pomarańczą , malinami i kokosem; owocowy miks uzupełniony jest o bardziej tradycyjne wonie drzewa sandałowego i piżma. Pachnie nimi również Very Irresistible – Tropical Paradise Givenchy, w którym wyczujemy też miętę, anyż i różę. Idealny na upały.

Możemy też kupić letnią wariację Gaultier’a na temat klasycznych perfum we flakonie w kształcie kobiecego torsu. Tym razem kryć się w nim będzie lekki, orientalno-kwiatowy zapach wzbogacony o konwalię, ylang-ylang, amber i cytrynę. Jakiś czas temu również Thierry Mugler odświeżył swój kultowy zapach Alien. Alien Sunessence Gold Amber pachnie m.in. kiwi, orchideą i bursztynem.